Eredmény – III. Farkasszigeti Daruvonulás

III Farkasszigeti Daruvonulás, Püspökladányi Terepfutó Fesztivál

2016 október 22.

Információ

[ Kedves futótárs, amennyiben nem találod időeredményedet a listán, akkor kérjük jelezd azt nekünk a hello@darun.hu e-mail címen. Levélben küld el nevezd, rajtszámod, és esetlege a saját magad által mért idődet, vagy valamiféle támpontot. Megértésedet előre is köszönjük! ] 

3500 m Táv Eredményei

1 Férfi I. Daróczi Péter 111 0:13:00
2 Férfi II. Tomka István 135 0:13:02
3 Férfi III. Kovács Levente 136 0:13:33
4   Borbély Pál 134 0:13:44
5   Daróczi Tamás 112 0:14:59
6   Erőss Balázs 128 0:16:12
7   Kenyeres István Márk 127 0:16:53
8   Végh László 131 0:17:01
9 Női I. Szentpéteri Bianka 146 0:18:22
10 Női II. Nagy Annamária 113 0:18:25
11   Lakatos Mátyás 145 0:19:15
12 Női III. Pánti Anita 142 0:19:18
14   Laskó-Kuthi Adrienn 109 0:19:29
15   Rásó János 115 0:19:46
16   Lakatos Róza 144 0:20:11
17   Gerda Zsuzsanna 119 0:20:34
18   Balog Adrián 117 0:20:53
20   Kenyeres Anita Csilla 118 0:20:55
21   Király Tibor 108 0:21:02
22   Piller Zoltán 129 0:21:11
23   Szabó Erika 141 0:21:39
24   Papp Szilvia 105 0:22:13
25   Hermann Márk 140 0:22:28
26   Dr. Moldván Edit Eszter 107 0:22:39
27   Balogh Angéla 103 0:22:47
28   Bánsághy Kálmán 106 0:22:56
29   Rácz Éva 120 0:22:59
30   Hegedűs Lajosné 121 0:23:27
31   Hegedűs Panna 122 0:23:28
32   Asztalos Kinga 101 0:24:18
33   Técsi Andrea 132 0:26:24
34   Szilágyi Anikó 133 0:26:29
35   Darai Márta 102 0:29:19
36   Istenes Eszter 123 0:29:21
37   Istenes Jázmim 124 0:29:23
38   Nagyné Gyöngyösi Mariann 114 0:29:35

7000 m Táv Eredményei

1 Férfi I. 251 Tomka Mózes 0:29:46
2 Férfi II. 252 Tomka Boáz 0:29:57
3 Férfi III. 258 Varga Lajos 0:33:08
4   214 Rácz Péter 0:33:26
5   247 Borbély Pál 0:33:46
6   250 Sábián Péter 0:35:46
7   260 Kocsis Miklós 0:36:03
8   246 Kiss Tamás 0:36:11
9 Női I. 216 Kiss Zsuzsa 0:39:07
10 Női II. 205 Szmutko Anett 0:39:30
11 Női III. 265 Nagy Csenge 0:40:06
12   209 Károlyi Anikó 0:40:16
13   263 Szathmári Zoltán 0:40:24
14   264 Kovács Nikolett 0:42:18
15   236 Polónyi Zsolt 0:44:04
16   235 Nádháziné Csajági Anita 0:44:33
17   244 Balogh Beatrix 0:45:01
18   245 Molnár Lajos 0:45:29
19   215 Takácsné Kis Erika 0:45:51
20   201 Kovács Ferenc 0:45:53
21   208 Piller Enikő 0:45:58
22   229 Egri Sándor Attila 0:46:38
23   218 Fekete-Egri Szilvia 0:46:43
24   248 Nádas Péter 0:47:29
25   202 Nagyné Sebők Erika 0:47:41
26   210 Barna Ágnes 0:47:57
27   207 Károlyi Rella 0:48:26
28   233 Angyal Virág 0:48:33
29   242 Benéné Márki Ilona 0:48:41
30   261 Tóth János 0:49:01
31   262 Tóth Jánosné 0:49:02
32   249 Makai Ilona 0:49:54
33   223 Kelemen-Csató Irén 0:51:57
34   267 Domán Szabolcs 0:52:39
35   234 Látkóczki-Csizmadia Nóra 0:52:55
36   211 Ötvös Zsolt 0:52:57
37   259 Pánti Ferenc 0:53:46
38   204 Győri Beatrix 0:54:19
39   255 Hermann-né Tóth Hajnalka 0:54:22
40   221 Jenei László 0:54:44
41   268 Palásti Ildikó 0:55:24
42   257 Szabó Dóra 0:57:00
43   243 Dr Batyalikné Papp-Váry Sára 0:57:07
44   253 Németh Orsolya 0:58:11
45   256 Nagy Petra 0:58:16
46   206 Márvány-Bai Orsolya 0:58:57
47   226 Barna Adrienn 1:06:13
48   241 Daróczi Bettina 1:08:59
49   240 Daróczi Sándorné 1:13:39
50   271 Csobán Edina 1:39:54

14000 m Táv Eredményei

1 Férfi I. 335 Tomka János 1:03:24
2 Férfi II. 347 Tasnádi Imre 1:05:11
3 Női I. 343 Dr. Szentpéteri Diána 1:13:20
4 Női II. 346 Muczáné Gulyás Erzsébet 1:14:34
5 Férfi III. 317 Veress Tamás 1:19:19
6   324 Szeifert Imre 1:21:16
7   303 Sós János 1:22:13
8   313 Tóth Norbert 1:23:25
9   314 Fekete Márton 1:25:38
10 Női III. 331 Varga Zsuzsi 1:26:24
11   319 Papp László 1:27:10
12   325 Szeifertné Andrea 1:28:23
13   309 Garzó Tünde 1:28:50
14   316 Horváth Edit 1:28:53
15   315 Pataki Zoltán 1:28:54
16   340 Györgyi Dániel 1:30:41
17   332 Marinyák Éva Andrea 1:31:21
18   322 Hajdú Csaba 1:33:34
19   348 Mravik Icu 1:34:53
20   307 Tanyiné Katona Edit 1:35:25
21   330 Vanek Balázs 1:35:46
22   327 Zsidákovits Csaba 1:37:31
23   344 Dr. Varga Balázs 1:38:18
24   329 Batyalik Gergely 1:39:49
25   328 Dr Batyalik István 1:39:51
26   321 Tarsoly Tamás 1:44:23
27   326 Korondi Áron 1:47:05
28   333 Mayr Eszter 1:49:49
29   334 Répási Andrea 1:50:03
30   323 Katonáné Vas Róza 1:53:44
31   304 Rácz Ágnes 1:57:36
32   302 Csiha Sára 1:58:02
33   339 Salamon Angéla 2:04:02
34   338 Horváth Péter 2:04:04
35   306 Szincsákné Kiss Valéria 2:07:23
36   336 Lőcsei Orsolya 2:07:24
37   318 Békési Lajosné 2:11:52

21000 m Táv Eredményei

1 Férfi I. 429 Békési Lajos 1:42:22
2 Férfi II. 403 Rimaszombati Zoltán 1:42:45
3 Férfi III. 434 Kozák István 1:46:03
4   440 Szilágyi Attila 1:46:20
5   406 Kis Zoltán Gyula 1:49:40
6   420 Kotra Zoltán 1:49:42
7   449 Kovács Zoltán 1:50:36
8   443 Balogh Ferenc 1:55:17
9   426 Nagy Péter 1:55:37
10   433 Horváth Màté 1:56:23
11   419 Czeglédi Péter Pál 1:56:33
12   447 Zsolt Hosszú 1:56:54
13   412 Kása Sándorné Erika 1:57:42
14   428 Baksa Zoltán 1:58:14
15   445 Haszon Béla 1:58:55
16   455 Lakatos Tamás 1:59:25
17   425 Kerékgyártó Tamás 2:00:37
18 Női I. 446 Ignácz Marietta 2:01:22
19   452 Péntek Miklós 2:02:37
20 Női II. 450 KOZMÁNÉ KANCZ ELEONÓRA 2:03:00
21   438 Máyer Csaba 2:04:11
22   430 Erdei Szabolcs 2:04:14
23   456 Fekete Gábor 2:08:22
24   451 DOBOZI BALÁZS 2:08:41
25   448 Teresán Péter 2:08:43
26   422 Törös János 2:10:00
27   423 Palotai András 2:11:07
28   431 Bene Lajos 2:13:45
29   417 Szél Sándor 2:15:45
30 Női III. 411 Gálné Kiss Mária 2:16:13
31   410 Gál Imre 2:16:14
32   432 Telepó Zsolt 2:19:42
33   405 Balogh Csaba 2:20:54
34   439 Katonáné Eszter 2:21:07
35   442 Nádas Márton 2:21:37
36   454 Feldman Júlia 2:28:43
37   409 Bencze Judit 2:30:37
38   402 Sinkó József 2:31:36
39   437 Kovács Júlia Éva 2:31:39
40   407 Fokk Szvetlana 2:32:59
41   418 Szőllősi Nóra Adrienn 2:38:25
42   453 Nemes Zsuzsanna 2:39:04
43   436 Csipainé Ildiko 2:39:07
44   416 Drávucz Anita 2:43:12
45   404 Istenes György 2:46:44
46   421 Antal Béla 2:53:42
48   458 Farkas Zsolt 2:57:38

42000 m Táv Eredményei

1 Férfi I. 507 Reichsmann Gábor 3:35:07
2 Férfi II. 503 Acsádi Lajos 3:44:22
3 Férfi III. 519 Lendvai Attila 3:53:25
4 512 Szőnyi János 3:58:59
5 518 Kiss Zoltán 4:13:20
6 510 Nagy Ádám 4:18:57
7 516 Feldman István 4:24:16
8 513 Kurgyis Zsolt 4:26:15
9 517 Árgyelán Krisztián 4:47:46
10 508 Kovács Herman 5:05:32
11 506 Ferencz György 5:11:08
12  Női I. 509 Halász Judit 5:27:38
13 Női II. 505 Pércsi Renáta 5:44:04
14 Női III. 504 Szalainé Jobbágy Anikó 5:50:52
15 515 Németh András 5:58:33

42000 m 3-as váltó Eredményei

I. 605 Kovács Lajos, Tóth Ferenc, Tóth Béla 3:23:44
II. 604 Dr Tomka János, Daróczi Zsolt Kovács Tibor 3:37:44
III. 601 Máji Zoltán,Balogh Dóra, Puskel Pál 4:27:37
4. 602 Bíróné Révész Erzsébet, Bíró Lajos, Bíró Tímea 5:07:28