EREDMÉNY – V. FARKASSZIGETI DARUVONULÁS

V Farkasszigeti Daruvonulás, Püspökladányi Terepfutó Fesztivál

2018 Október 20.

[ Kedves futótárs, amennyiben nem találod időeredményedet a listán, akkor kérjük jelezd azt nekünk a hello@darun.hu e-mail címen. Levélben küld el nevezésed, rajtszámod, és esetlege a saját magad által mért idődet, vagy valamiféle támpontot. Megértésedet előre is köszönjük! ] 

3500 m Táv Eredményei

141 FÉRFI I. Tomka Ézer 0:13:40
115 FÉRFI II. Jurth Gyula 0:13:42
139 FÉRFI III. Tomka István 0:13:47
140 Tomka Ruben 0:14:22
126 KOVÁCS Levente 0:14:23
137 Sandor Balazs 0:14:47
109 Daróczi Tamás 0:15:23
113 FRINDIK ÁKOS 0:15:47
130 NŐI I. Magyar Beatrix 0:16:28
108 NŐI II. Daróczi Erika 0:16:49
127 NŐI III. KOVÁCS Nóra 0:17:07
119 Kerekes Ferenc 0:17:44
105 Bujdosó Dorottya 0:17:45
143 Tőke Andrea 0:19:10
106 Bujdosó Zoltán 0:19:34
136 Ráczné Barcsa Kitti 0:19:40
142 Tóth Lilla 0:19:53
102 Biró Gitta 0:21:15
138 Schmidt Péter 0:21:55
103 Biró László 0:22:11
111 Fekete-Egri Szilvia 0:22:17
134 Papp Szilvia 0:22:24
125 Kiss Tiborné Irén 0:22:43
135 Pataki Fruzsina 0:23:22
114 Garzó Tünde 0:23:24
121 Keserűné Rácz Judit 0:23:51
120 Kerekes Miklós 0:23:57
145 Kiss Katalin 0:24:46
117 Karlovits Liána 0:25:12
107 Csendes Júlia 0:25:26
104 Biróné Szabó Brigitta 0:26:04
902 Zsuzsi 0:26:12
131 Miklós Viktória 0:26:28
101 Asztalos Kinga 0:28:05
132 Miklós Katalin 0:28:08
129 Lakatos Petra 0:30:40
118 Karlovits Eliza 0:30:41
112 Földi Panna Kitti 0:31:16
110 Dr. Klémán Anna Enikő 0:31:17
124 Kiss Dalma 0:31:27
133 Orosz Sándor 0:32:50

7000 m Táv Eredményei

254 FÉRFI I. Tomka Joel 0:27:07
211 FÉRFI II. Daróczi Péter 0:27:10
202 FÉRFI III. Bagi László 0:28:33
253 Tomka Mózes 0:29:08
224 Horváth Miklós 0:29:12
210 Csörgi Péter 0:30:08
244 NŐI I. Sinkó Éva 0:30:46
221 NŐI II. Hagyó Anita 0:30:54
233 Maklári Gergely 0:31:55
228 Kocsis Miklós 0:32:46
222 Harmati Zoltán 0:33:15
242 Sas István 0:33:36
255 Tóth János 0:34:56
232 Lindák Ádám 0:34:59
238 Pánti László 0:35:16
245 Sutus Péter 0:36:01
252 Tibor Kiss 0:36:25
213 Duró Zoltán 0:37:11
220 NŐI III. Gyökös Zsuzsa 0:37:30
257 Végh László 0:37:43
203 Balló László 0:37:45
207 Berde Barbara 0:38:04
216 Fazekas Anikó 0:38:08
231 KOVÁCSNÉ BODROGI BORBÁLA 0:38:33
209 Bojtor Gábor 0:39:33
201 Ancsák Attila 0:39:45
250 Szitai Tamás 0:39:58
219 Gönczi Mariann 0:40:54
903 0:41:06
236 Palásti Péter 0:41:52
218 Garzó Tünde 0:42:21
227 Kerekes László 0:42:47
243 Schmidt-Huszánk Éva 0:43:15
215 Faragó Kornélia 0:43:26
208 Berzétei Odett 0:44:11
214 Faragó Orsolya 0:44:37
225 Karancsi Kitti 0:44:42
248 SZELI LAJOS 0:45:12
204 Balogh Angéla 0:45:40
223 Homoki Zsolt 0:46:32
246 Szabó Erika 0:47:52
239 Pánti Ferenc 0:48:39
230 Kovács Ferenc 0:49:10
217 Gál Tamás 0:50:11
205 Balogh Anna 0:50:15
204 Balogh Angéla 0:50:24
237 Pálfiné Gnáj Erika 0:50:35
256 Turányiné Kiss Nikolett Hajnalka 0:51:12
212 Dr. Orosz Elvira 0:51:39
240 Rápolti Mária 0:51:45
226 Katonáné Vas Róza 0:53:44
206 Bánsághy Kálmán 0:55:00
251 Técsi Andrea 1:04:49
249 Szilágyi Anikó 1:04:51

14 000 m Táv Eredményei

303 FÉRFI I. Bojtor László 0:57:08
302 FÉRFI II. Berényi Sándor 1:05:01
304 FÉRFI III. Boros János 1:07:21
334 Tasnádi Imre 1:07:39
322 Oborzil Szilárd 1:08:28
339 Veress Tamás 1:09:20
306 dr. Tomka János 1:10:14
321 Nagy Sándor 1:10:34
335 Tóth Zoltán 1:14:02
313 NŐI I. Kovács Nikolett 1:14:17
329 Sinkó József 1:16:26
307 Gál Martin 1:17:10
312 NŐI II. Kóródi Katinka 1:17:38
318 Marosán Csaba 1:18:14
311 NŐI III. Károlyi Anikó 1:19:00
323 Oláh Erika 1:19:10
308 Hegedűs-Szenteczki Péter 1:20:01
337 Váll-Nagy Judit 1:20:17
336 Tömöri  Attila 1:22:43
330 Szabó Krisztina 1:23:55
309 id Kocsis Miklós 1:24:04
325 Pap Andrea 1:25:44
324 Pálfi Lajos 1:27:05
320 Nádas Péter 1:28:53
338 Varga Erszébet 1:29:09
333 Szép Gyöngyi 1:29:10
315 Lós István 1:30:28
310 J. Székely Irina 1:31:22
314 Kovács Sándor 1:32:00
326 POZSONYINÉ KELEMEN MAGDOLNA 1:33:18
316 Madarászné Németh Anikó 1:33:29
319 Molnárné Körmöndi Katalin 1:33:36
327 Rontó Sándor 1:33:53
332 Szabó Tibor 1:33:54
331 Szabó Viktória 1:44:07
328 Schipp Márton NA

21 000 m Táv Eredményei

406 FÉRFI I. Bulitka László 1:27:32
425 FÉRFI II. Kovács Tibor 1:34:09
424 FÉRFI III. Kotra Zoltán 1:35:02
437 Tóth János 1:35:09
404 Békési Gergő 1:38:53
901 Palágyi László 1:44:25
422 NŐI I. Koba Zoltánné Nagy Erzsébet 1:46:57
416 Heim Imre 1:52:46
401 Bakonszegi Norbert 1:53:22
417 NŐI II. Hreskó Zsuzsanna 1:53:29
408 Dr. Griger Zoltán 1:55:12
402 Balogh Csaba 1:56:04
421 Kelet-magyarországi Postás Sport Egyeület 1:56:08
409 Dr. Keserű Imre 1:56:18
420 Kardos Péter 1:56:29
414 NŐI III. Gyenes Bernadett 1:56:45
412 Freiter Ferenc 1:58:55
433 Sándor Ilona 2:02:50
413 Gál Imre 2:05:35
429 Molnár Lajos 2:06:43
439 Törös János 2:07:28
430 Nádas Márton 2:07:38
410 Dr. Saáry Árpád 2:08:23
407 dr. Czére-Réti Gabriella 2:08:42
435 Soltész Szabolcs 2:10:43
411 Fokk Szvetlana 2:11:41
415 Halász Judit 2:15:06
432 Pintér Zsuzsanna 2:16:49
419 Kárai Róza 2:26:27
437 Tóth János 2:28:15
423 Kocsis sandor 2:28:38
428 Martin Andras 2:41:59
438 Tóthné Hajni 2:43:54

42 000 m Táv Eredményei

509 FÉRFI I. Kovács Lajos 3:17:40
513 FÉRFI II. Reichsmann Gábor 3:37:55
516 FÉRFI III. Szőnyi János 3:43:21
503 Farkas Krisztián 3:55:32
501 Acsádi Lajos 4:02:57
505 NŐI I. Gálné Kiss Mária 4:14:25
507 NŐI II. Kladiva Andrea 4:16:16
514 Szakácsi Ferenc 4:23:17
517 Varga Antal 4:28:37
506 NŐI III. Haász Anikó 4:29:44
512 Pollermann Dominika 4:36:43
515 Szép Tamás 4:48:01
504 Ferencz György 5:00:29
510 Miklós Ágnes Mária 5:19:17
511 Orosz Ágnes Mariann 5:19:34
508 Kovács Nóra 5:20:06

42 000 m  Váltó Táv Eredményei

602 I. Kovács Lajos Tóth Béla Tóth Ferenc 3:17:38
603 II. Kerekes Ferenc Csanádi Béla Hosszú Zsolt 3:22:51
301 III. Fekete Márton Fekete István Fekete Dániel 3:27:26